Garaža/Parking na prodaju, Jurija Gagarina, 65.000€, 39m²
Beograd, Novi Beograd, Blok 64
Šifra oglasa: 4zida-96371Oglas ažuriran: 23.04.2026.

65.000 €
1.667 € / m2
Garaža/Parking
39m²
BLOK 64, 39M2, -1Izračunaj koliko ti treba od ovog parkinga do tebi bitnih lokacija
Opis oglasa
Stvarna površina-39m2 , ugovorna površina-26.00m2,
Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu
ST/0 Jurija Gagarina -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD https://www.gigant.rs/property-detail.php?id=96371
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - Gigant nekretnineGigant Nekretnine

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾