Kuća na prodaju, Centar, 79.000€, 150m²

79.000 €
527 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Površina: 150 m²
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 848
- 1 garažno mesto
- Godina izgradnje: 1990.
Opis oglasa
Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita.
Kuća ima dva sprata, a na svakom spratu se nalaze po dve prostorije i kuhinjsko-trpezarijski prostor. Ukupna površina objekta je 150 m², sa 2 kupatila, što pruža komforan raspored za porodični život.
Uz kuću dolazi dvorište P - 230m2, garaža i pomoćni stambeni objekat u dvorištu. Spoljašnja izolacija i fasada dodatno doprinose kvalitetu ove nekretnine. Sa odvojenim ulazima (spoljašnje stepenice) ova nekretnina svojom funkcionalnošću je pogodna i za odvojeno stanovanje po spratovima.
Cena: 79.000 EUR
KUPAC NE PLAĆA USLUGE AGENCIJE
Ukoliko želite da pogledate kuću na licu mesta sa našim agentom, ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, slobodno nas kontaktirajte za više infromacija i dogovor. Kontaktirajate naše agente i informišite se detaljnije o nekretnini i kupoprodajnom procesu ????
069... (prikaži broj telefona)
063... (prikaži broj telefona)
017... (prikaži broj telefona)
Br. u Reg. 848
Naše iskustvo je naša preporuka! ????
#since1993
#nekretnineleskovac #nekretninevranje #heroldo #heroldonekretnine #heroldoleskovac #kucaleskovav #realestateagency #agencijazanekretnine #heroldovranje #forsale #prodajakucaleskovac