Kuća na prodaju, Gradske lokacije, 87.550€, 72m²

87.550 €
1.216 € / m2
- Površina: 72 m²
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 174
Opis oglasa
Na prodaju kuća u Sremskim Karlovcima, smeštena u mirnom i prijatnom delu naselja, na svega nekoliko minuta od centra.
Objekat je površine 72 m², starije gradnje, i nalazi se na ravnom placu od 356 m² koji pruža odlične mogućnosti kako za renoviranje postojećeg objekta, tako i za izgradnju novog stambenog objekta ili manje zgrade.
Kuća ima funkcionalan raspored sa tri sobe, a na parceli se nalazi i pomoćni objekat površine 20 m². Svi priključci su dostupni (struja, voda, gas), što dodatno olakšava buduće ulaganje.
Nekretnina je uknjižena 1/1, bez tereta, i predstavlja odličnu priliku za investitore ili kupce koji žele mirnu lokaciju nadomak grada.
Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)
Šifra: 3003653
Kontakt:
060... (prikaži broj telefona)
House 72 m² Sremski Karlovci – 356 m² land, near center, utilities, investment potential
For sale is a house located in Sremski Karlovci, in a quiet and pleasant area just a few minutes from the town center.
The house has a total area of 72 m² and is situated on a flat 356 m² plot, offering great potential for renovation or construction of a new residential property or smaller building.
The layout includes three rooms, and there is also an additional auxiliary building of 20 m² on the plot. All utilities are available (electricity, water, gas), making it convenient for future development.
The property is fully registered, with clear ownership, and represents an excellent opportunity for investors or buyers looking for a peaceful location near the city.