1-etažna kuća na prodaju, Gradske lokacije, 79.900€, 92m²

79.900 €
868 € / m2
- Samostalna kuća
- Etaž: 1
- Površina: 92 m²
- Površina placa: 1.7a
- Grejanje na struju
- Potrebno renoviranje
- Prostorije: kupatila (2)
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1239
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- Tip interneta: optički
- Kablovska
Opis oglasa
❗️ KUĆA 92 m², VALJEVO - CENTAR ❗️
👉 Za cenu dvosobnog stana u zgradi, ovde dobijate mnogo više: prizemnu kuću, garažu i sopstveno dvorište. Sve to u samom centru grada, bez stepenica, liftova i brige oko parkinga. Ušuškana u srcu grada, ova nekretnina nudi mir, nezavisnost i toplinu pravog doma. Uz malo ljubavi i ulaganja, ova kuća može imati dosta veću vrednost
✅ Lokacija: Valjevo - CENTAR
✅ Vlasništvo 1/1 - uknjižena i legalna
✅ Spratnost: prizemlje
✅ Parcela 1.7 ara
✅ Struja, voda, kanalizacija, asfalt
✅ Električni kotao, PVC stolarija, termofasada
💲 Vrednost ove kuće je 79900 EUR
➡️ Agencijska provizija za kupca 2% od DOGOVORENE cene
☎️
064... (prikaži broj telefona)
- ako je zauzeto, molimo, nazovite ponovo