1-etažna kuća na prodaju, Mitra Trifunovića, 85.000€, 132m²

85.000 €
644 € / m2
- Etaž: 1
- Površina: 132 m²
- Etažno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, toalet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
- 1 garažno mesto
Opis oglasa
Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište, naselje Korićani. Površina parcele je 1123 m2 i nalazi se u mirnoj ulici nedaleko od magistarlnog puta Kragujevac Kraljevo. Na placu se nalazi i ozidana i ukrovljena kuća, koja u osnovi ima 91 m2. Građena je po građevinskoj dozvoli i uknjižena. Od priključaka ima stuju, vodu i kanalizaciju. U prizemlju koje se koristi kao radionica ima sređeno kupatilo. Sprat koji je iste površine kao i prizemlje, je zamišljen tako da se može pregrađivati i da se dobiju prostorije veličine po potrebi i želji. Na sprat vode unutrašnje stepenice, a ima i izlaz na tavanski deo na koji se može napraviti izlaz tavanskim stepenicama i srediti u dodatni stambeni prostor ili koristiti kao ostava. Vlasništvo 1/1 na kući i parceli. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: bulevarnekretnine.rs, kontakt: info@bulevarnekretnine.rs, usluga besplatna. Čekamo Vas. Telefon 034... (prikaži broj telefona) i 060... (prikaži broj telefona) . Bulevar Nekretnine 034, Kragujevac, broj u registru posrednika: 1278.
Kontakt oglašivača