Kuća na prodaju, Kupusina, 25.000€, 65m²

25.000 €
385 € / m2
- Površina: 65 m²
- Površina placa: 33.81a
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 822
Opis oglasa
Na prodaju vikendica koja se nalazi u vikend naselju Kučka kod Apatina, idealna za odmor, boravak u prirodi ili kao investicija za iznajmljivanje. Objekat ima površinu od 65 m² i smešten je na prostranom placu od čak 3.381 m², što pruža brojne mogućnosti korišćenja.
Raspored prostorija:
• soba
• kuhinja
• terasa
Opremljenost:
• monofazna struja
• grejanje na čvrsto gorivo
Velika površina placa čini ovu nekretninu pogodnom za:
• voćnjak
• vinograd
• baštu
• vikend odmor u prirodi
• turističko iznajmljivanje
Mirno okruženje, priroda i velika parcela čine ovu vikendicu odličnom prilikom za one koji žele beg iz grada ili dodatni izvor prihoda.