Kuća na prodaju, Tatarsko Brdo, 680.000€, 173m²
Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-3000232Oglas ažuriran: 30.04.2026.

680.000 €
3.931 € / m2
173 m²
4 sobe
Kuca,NOVI SAD,TATARSKO BRDO,kv: 173.00, € 680000, ID: 3000232
- Površina: 173 m²
- Površina placa: 5.34a
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- Godina izgradnje: 2022.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 3000232
TATARSKO BRDO, LUKSUZNA KUĆA, 230m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja modernu porodičnu kuću na Tatarskom brdu, jednoj od najekskluzivnijih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sama pozicija objekta pruža neometan pogled ka Alibegovcu i padinama Fruške gore, što ovu nekretninu čini idealnim izborom za kupce koji traže mir, privatnost i vrhunski kvalitet života.
Kuća se nalazi u elitnom okruženju, okružena modernim porodičnim kućama i savremenim višeporodičnim objektima, sa odličnom infrastrukturom i brzom povezanošću sa gradom.
________________________________________
Osnovne karakteristike kuće
• Lokacija: Tatarsko brdo – ekskluzivna zona
• Spratnost: P + 1
• Ukupna stambena površina: 230 m²
• Površina dvorišta: 534 m²
• Mogućnost kupovine dodatne parcele
• Godina izgradnje: 2022.
• Kvalitet gradnje: čvrst materijal
• Grejanje: podno grejanje na gas
• Sigurnost: video nadzor
________________________________________
Funkcionalan raspored – idealan za porodični život
Kuća je odlično projektovana, sa jasno odvojenim dnevnim i noćnim zonama, što omogućava maksimalnu privatnost i komfor.
Spavaći blok (jedna etaža):
• Tri komforne spavaće sobe
• Jedna master spavaća soba sa garderoberom