3-etažna kuća na prodaju, Vojislava Jovanovića Maramba 11, 650.000€, 415m²

650.000 €
1.566 € / m2
- Domaćinstvo
- Etaž: 3
- Površina: 415 m²
- Površina placa: 5a
- Etažno grejanje
- Luksuzno
- Prostorije: terasa
- U procesu uknjižavanja
- Kupovina direktno od vlasnika
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 3 parking mesta
- Godina izgradnje: 1998.
- Objekat poseduje: dvorište, video nadzor
- 1 telefonska linija
- Autobuske linije: 35, 202
Opis oglasa
🏡 HITNA PRODAJA – INVESTICIONA NEKRETNINA SA PRIHODOM (VIŠNJIČKA BANJA)
Na prodaju kuća od 415 m² u Višnjičkoj Banji, na samo 5 km od centra Beograda.
Ova nekretnina predstavlja odličnu investicionu priliku – sastoji se od ukupno 6 stanova koji već generišu prihod od izdavanja.
💰 ZAŠTO JE OVO ODLIČNA PRILIKA:
✔ 5 stanova donosi redovan prihod
✔ Mogućnost da živite u velikom duplex stanu bez troškova stanovanja
✔ Već razrađen model izdavanja
✔ Mirna lokacija + blizina grada
✔ Direktna kupovina – bez agencijske provizije
🔑 STRUKTURA OBJEKTA:
▸ Ukupna površina: 415 m²
▸ Plac: 5 ari
▸ 1 prostran duplex stan(200m²)
▸ 4 garsonjere (po ~20 m²)
▸ 1 jednosoban stan (30 m²)
▸ Svi stanovi su namešteni
🌆 DODATNE PREDNOSTI:
✔ Panoramski pogled na Dunav, grad i Frušku Goru
✔ Velika terasa (~30 m²)
✔ 2 garaže + parking
✔ Individualno grejanje
✔ Spremno za useljenje i izdavanje
📈 INVESTICIJA ILI BIZNIS
Nekretnina je idealna za:
✔ Dugoročno izdavanje (stan na dan / mesečno)
✔ Investitore koji traže siguran prihod
✔ Kombinaciju stanovanja i zarade
✔ Različite poslovne namene (dom, ordinacija i sl.)
📊 Detalji o prihodima dostupni na upit