1-etažna kuća na prodaju, Čamurlijska, 110.000€, 140m²

110.000 €
786 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Etaž: 1
- Površina: 140 m²
- Grejanje na TA peć
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1158
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Vrtište. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje van gradske buke i zagađenja. Kuća je korisne površine 140m2, upisane u katastru 98m2. Nalazi se na placu ukupne površine 16,44ari. Vlasnik takođe poseduje udeo na placu ispred, koji predstavlja prilaz do kuće 6,5ari. U funkciji je četvorosobnog stana i sastoji se od ulaznog dela, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i tri spavaće sobe. Spoljna stolarija je pvc, kvalitetna keramika u kuhinji i kupatilu, podovi su laminat. Voda je gradska, u kući je trofazna struja, na placu je i bunar. Kuća je upisana u katastru, u postupku legalizacije. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu.
Prikaz kuće na mapi
Parkovi u blizini
- Park heroja NOB-a49 min

Obeležja kulture u blizini
- Niška tvrđava10 min
- Zgrada starog načelstva10 min
- Spomenik žrtvama NATO bombardovanja10 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Ivo Andrić)3 min
- Srednja škola (Građevinsko tehnička škola Neimar)7 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Svitac)3 min