Magacin na prodaju, Aleksandra Tišme 17, 34.000€, 41m²
34.000 €
829 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Kupovina direktno od vlasnika
Opis oglasa
Stečajna upraviteljica u stečajnom postupku St-768/2024 nad stečajnim dužnikom Jadran d.d. – u stečaju, Ulica Vinka Žganeca br. 2, 10000 Zagreb oglašava
PRODAJU NEKRETNINE PRIKUPLJANJEM PISANIH PONUDA
** **
** **
I. Predmet prodaje su:
1. Lokal br. 3. (dupleks) ukupne neto površine 60,00 m2 koji se nalazi u prizemlju i suterenu stambeno-poslovnog objekta koji se nalazi u Novom sadu, Ul. Aleksandra Tišme br. 17 na katastarskoj parceli br. 9476 k.o. Novi Sad I, broj objekta 5, broj ulaza 17, evidencijski broj 39. Lokal se nalazi sa ulične strane, sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Stepenice povezuju prizemlje i suteren. U suterenu se nalazi jedna prostorija, kuhinja i toalet
u iznosu od………………………93.350,00 Eur
2. Garaže br. 1 i br. 2.
Garaža br. 1. neto površine 22,00 m2 koja se nalazi u suterenu stambeno-poslovnog objekta koji se nalazi u Novom Sadu, ul. Aleksandra Tišme br. 17 na katastarskoj parceli br. 9476 k.o. Novi Sad I, broj objekta 5, broj ulaza 17, evidencijski broj 36
** **
Garaža br. 2. neto površine 19,00 m2 koja se nalazi u suterenu stambeno-poslovnog objekta koji se nalazi u Novom Sadu, ul. Aleksandra Tišme br. 17. na katastarskoj parceli br. 9476 k.o. Novi Sad I, broj objekta 5, broj ulaza 17, evidencijski broj 37
U naravi garaža 1. i garaža 2. su adaptirane i spojene i predstavljaju skladište koji se nalazi sa dvorišne strane zgrade, te se prodaju kao cjelina