Poslovni prostor na prodaju, Palilula, 81.880€, 46m²

81.880 €
1.780 € / m2
- Grejanje na struju
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1424
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Na Paliluli, iznad hotela VIDIKOVAC, na parcelama sa prelepim pogledom na panoramu grada, zaštićenim od buke i zagadjenja, započinje izgradnja 2 višeporodična stambena objekta, sa ponudom velokog broja stanova različite strukture, od 36m2 do 88 m2.
Obrada i oprema stanova obezbedjuje udobnost savremenenog stanovanja i trajnost ugradjenih materijala i opreme.
Kupcu prvog stana sleduje povraćaj PDV-a. Dostupne su i druge površine stanova.
Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove nekretnine ili želite da zakažete termin razgledanja možete nas kontaktirati na brojeve telefona 064... (prikaži broj telefona) i 062... (prikaži broj telefona) ili nas posetite na adresi Obrenovićeva bb TPC Kalča lamela A1/6.