Dvoiposoban stan na prodaju, Sime Milutinovića Sarajlije, 108.150€, 51m²

108.150 €
2.121 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
-Fenomenalna zgrada na odličnoj lokaciji u mirnom delu Adica. Dnevni boravak sa kuhinjom, posebne spavaće sobe i kupatilo. Iz spavaće sobe se izlazi na prelepu terasu za uživanje. Sve u stanu i samoj zgradi je izuzetno kvalitetno i kupac može samo da uživa.Nekretnina za svaku preporuku. Velika prednost ovog stana je pripadajuće dvorište od oko 40m2 koje je potpuno ograđeno.Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora. Moguće je razgledanje tokom celog dana.