Dvoiposoban stan na prodaju, Adice, 134.000€, 56m²

134.000 €
2.393 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - interfon, TV, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2135
- 1 parking mesto
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan i lepo organizovan dvoiposoban stan na Adicama, površine 56m², idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje se odličnim rasporedom – dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatilo i terasa.
Grejanje je na gas, što omogućava niže mesečne troškove i potpunu kontrolu potrošnje. Stan je svetao, prijatan i maksimalno iskorišćenog prostora, bez gubitaka na hodnike.
Uz stan dolazi i obezbeđeno parking mesto, što je velika prednost za ovu lokaciju.
Nekretnina je pogodna za kupovinu putem stambenog kredita.
Odlična prilika za sve koji traže kvalitetan stan u mirnom delu grada, sa brzom povezanošću ka centru.