Dvoiposoban stan na prodaju, Adice, 132.600€, 57m²

132.600 €
2.326 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
U ponudi je stambena izgradnja na Adicama, na mirnoj i sve traženijoj lokaciji. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze se prodavnice, škola, vrtić i svi sadržaji potrebni za svakodnevni život, što ovu lokaciju čini odličnim izborom kako za život tako i za investiciju. Objekat se gradi kvalitetnim i proverenim materijalima, a investitor je već prepoznat po visokom kvalitetu gradnje i završnih radova. Posebna pažnja posvećena je funkcionalnom rasporedu i komforu budućih stanara. U ponudi su stanovi svih struktura, prilagođeni različitim potrebama kupaca. Kupci prvog stana imaju mogućnost povrata PDV-a, što ovu nekretninu čini još povoljnijom investicijom. Za više informacija i rezervaciju stanova, slobodno nas kontaktirajte. 064... (prikaži broj telefona) **
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica33 min
- Futoški park47 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja11 min
- Dvorac Eđšeg12 min
- Matičarsko zdanje13 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Privatna osnovna škola Sveti Kirilo i Metodije)6 min
- Srednja škola (Privatna medicinska škola Dositej Obradović)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Dobra Vila)11 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)7 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica GINS)6 min
- Klinika (Poliklinika Consilium)7 min
- Teretana (Fintess centar Basic Control Academy)10 min