Dvosoban stan na prodaju, Adice, 63.500€, 36m²
Adice, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-131Oglas ažuriran: 11.05.2026.

63.500 €
1.764 € / m2
36 m²
2 sobe
Visoko prizemlje/4 sprata
POVOLJAN STAN NOVOGRADNJA - DVOSOBAN
- Stan u zgradi
- Novo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2086
Opis oglasa
Prodaje se odličan dvosoban stan od investitora koji ima dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, spavaće sobe, kupatilo i terasu.
Zgrada je useljiva za 15 meseci
ZMAJ NEKRETNINE 2086 I LICENCA 4638
AGENCIJSKA PROVIZIJA JE URAČUNATA U CENU
KONTAKT - JOVANA 064... (prikaži broj telefona) I 063... (prikaži broj telefona)
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...