Garsonjera na prodaju, Adice, 41.200€, 24m²

41.200 €
1.717 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Novo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
Na prodaju garsonjera u prizemlju zgrade u naselju Adice, Novi Sad. Stan je površine 24 m² i nalazi se u zgradi od dva sprata. U stan se ulazi iz hodnika zgrade, a uz stan pripada i terasa od 13 m².
Garsonjera se knjiži kao garaža.
Agencijska provizija od 3% je uračunata u navedenu cenu.
Za sve dodatne informacije, obratite se na broj telefona 066... (prikaži broj telefona) ili 065... (prikaži broj telefona) , Nikola Ljuboja, Alekse Šantića 64, N - NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica49 min

Obeležja kulture u blizini
- Dvorac Hadik-Kotek17 min
- Dvorac Eđšeg17 min
- Jodna Banja18 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Marija Trandafil)manje od 1 min
- Srednja škola (Privatna medicinska škola Dositej Obradović)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Anđeo čuvar)6 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)10 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica Ferona)9 min
- Klinika (Poliklinika Consilium)10 min
- Teretana (Fintess centar Basic Control Academy)9 min
- Prodavnica (Mikromarket)1 min
- Restoran (Restoran Exit West)28 min
- Kafana (Kafanica Kod Dače)45 min
- Taksi stajalište (Taxi prevoz Novi Sad)34 min
- Autobuska stanica (Veternička - Fešter osnovna škola)1 min