Jednosoban stan na prodaju, Adice, 74.400€, 30m²

74.400 €
2.480 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Na prodaju je izuzetno očuvan i u potpunosti opremljen stan površine 30m², smešten u mirnom i lepo uređenom delu grada. Ovaj šarmantni dom odiše toplinom i praktičnošću, a zahvaljujući pametno osmišljenom rasporedu prostora, funkcioniše kao jednoiposoban — spavaći deo je diskretno odvojen letvicama, što pruža dodatnu privatnost i osećaj prostranosti.Stan je u savršenom stanju i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja — dovoljno je samo da unesete svoje stvari i uživate!Karakteristike stana: Sigurnosna ulazna vrata – za maksimalnu bezbednost i miran san, PVC stolarija – odlična izolacija i ušteda energije, Podne obloge – kvalitetan laminat u dnevnom boravku i sobnom delu, dok su keramičke pločice postavljene u kuhinji, kupatilu i hodniku, Stan je izuzetno svetao, čist i uredan, sa pažljivo održavanim enterijerom. U cenu ulazi sve što je ugradno, što dodatno olakšava preseljenje i štedi vreme i novac. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za mlade parove ili pojedince, tako i za investitore u potrazi za idealnim stanom za izdavanje. Bilo da tražite svoj prvi stan ili praktično rešenje — ovde ćete pronaći sklad komfora, funkcionalnosti i http://stila.Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog divnog prostora!
- Za više informacija pozovite 062... (prikaži broj telefona)
- Agencijska šifra: 552732