Troiposoban stan na prodaju, Adice, 142.080€, 66m²

142.080 €
2.153 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1808
Opis oglasa
U mirnom i porodičnom delu naselja, poznatom po uređenim ulicama i niskoj spratnosti, u izgradnji je troiposoban stan površine 66 m².Ovaj prostor spaja funkcionalnost i komfor, pružajući idealan dom za porodice koje traže moderno uređen i prostran stan u prijatnom okruženju. Centralni deo stana čini prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, što doprinosi svetlom i prijatnom ambijentu. Tri odvojene spavaće sobe omogućavaju privatnost i fleksibilnost, a moderno kupatilo i funkcionalno predsoblje dodatno doprinose praktičnosti svakodnevnog života. Terasa pruža prostor za opuštanje i uživanje na otvorenom. Kvalitetna gradnja i savremeni materijali osiguravaju dugotrajnost i udobnost, dok promišljen raspored omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Ovaj stan je odlična prilika za porodice koje žele moderan, prostran i funkcionalan dom u mirnom i uređenom delu grada.
Za više informacija kao i za razgledanje stana slobodno nas kontaktirajte.
Kontakt telefoni:
065... (prikaži broj telefona)
,
060... (prikaži broj telefona)
,
065... (prikaži broj telefona)
BAK Nekretnine
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica12 min
- Futoški park37 min
- Železnički park41 min