Trosoban stan na prodaju, Kamenjar, 129.900€, 68m²

129.900 €
1.910 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, toalet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 963
- Zgrada poseduje: lođa
Opis oglasa
Prodaje se odličan trosoban stan od investitora, uknjižen je i ima povrat PDV ukoliko ste kupci prvog stana.
Stan je fenomenalnog rasporeda i sastoji se iz:
Odlična pozicija stana!
AGENCIJSKA PROVIZIJA JE URAČUNATA U CENU!
EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA BROJ 963,BROJ LICENCE 1936
Kontakt osobe
Sanja : 062... (prikaži broj telefona)
Nikola : 060... (prikaži broj telefona)