Jednosoban stan na prodaju, Aqua Park, 60.000€, 49m²

60.000 €
1.224 € / m2
- Stan u zgradi
- Novo
- Prostorije: kuhinja
- Opremljenost: Namešteno - klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1927
Opis oglasa
Prodaje se kompletno opremljen jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Jagodini, blizu Aqua parka. Površina stana je 49 m², a uz nekretninu dobijate i razrađeni biznis model za izdavanje na dan, uključujući:
-Kompletan biznis model i logistiku
-Fejsbuk i Instagram nalozi sa odličnim recenzijama
-Buking nalog sa visokim ocenama
Stan je prepoznat na platformama za izdavanje, što omogućava brzo ostvarivanje prihoda bez ulaganja u marketing. Idealno za one koji žele odmah da započnu biznis izdavanja stanova.
Ne propustite ovu jedinstvenu priliku da postanete vlasnik stana i uspešnog biznisa u jednom!