Dvosoban stan na prodaju, Bagljaš, 57.000€, 41m²
Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin
Šifra oglasa: 4zida-1475Oglas ažuriran: 10.05.2026.

57.000 €
1.390 € / m2
41 m²
2 sobe
3/5 spratova
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 446
- 1 parking mesto
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.
Agencijska provizija 2%
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - Ilić NekretnineILIĆ NEKRETNINE

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...