Jednoiposoban stan na prodaju, Narodnog Fronta 31A, 68.800€, 42m²

68.800 €
1.638 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terase (2)
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, klima, kuhinjski elementi, frižider, rerna, plakar
- Orijentacija ka: severoistok
- Pogled na: ulicu, dvorište
- Uknjiženo
- Kupovina direktno od investitora
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 11 parking mesta
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2014.
- Tip interneta: optički
Opis oglasa
Prodaje se jednosoban stan površine 42m2 u stambeno-poslovnom kompleksu "Kraljevski dragulj".
-U cenu uključeno garažno mesto.
-Treći sprat.
-centralno grejanje sa internom kotlarnicom na gas.
-Moguć povrat PDV-a.
Za više informacija pogledajte sajt u opisu profila.
/
A one-bedroom apartment (42 m² ) in the residential and commercial complex Kraljevski dragulj.
The apartment is furnished and ready to move in.
Main features:
- Garage spot with elevator connected included
- Third floor.
Central heating with an internal gas boiler room.
VAT refund possible.
For more information and to schedule a viewing, please contact us.
https: //www. prodajastanovabanjakoviljaca. rs/
Продажа квартиры 42 м² в ЖК «Kraljevski dragulj» — Баня-Ковиляче
Продается уютная и светлая квартира площадью 42 м² в элитном жилом и деловом комплексе «Kraljevski dragulj» (Кралевски драгуль).
Основные характеристики:
Планировка: Гостиная с кухонной зоной + отдельная спальня.
Этаж: 3-й этаж.
Паркинг: Гаражное место включено в стоимость (прямой доступ на лифте).
Отопление: Центральное газовое отопление (собственная котельная комплекса) — экономично и комфортно.