Jednosoban stan na prodaju, Nedeljka Čabrinovića, 135.000€, 31m²

135.000 €
4.355 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1347
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Kompletno renoviran i oprempljen stan sa novim stvarima,jos u garantnom roku,prodaje se na odlicnoj lokaciji.Stan se sastoji od ulaznog hodnika kuhinje ,sa mali trpezarijskim delom, balkonom ,velikom dnevnom sobom i kupatilom.
Stan je izuzetno svetao i ima pripadajuci podrum.
Zgrada poseduje svoj parking prostor na koji samo stanari imaju pristup.
Blizina Pozeske ulice i ostalih infrastrukturnih objekata cini ovaj stan privlacnim za ulaganje za razne svrhe.
Uknjižen na 29m2, mereno 31m2.
Kontakt telefon 060... (prikaži broj telefona) . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.