Troiposoban stan na prodaju, Žarka Vukovića Pucara, 235.000€, 71m²
OBIĐI 3D TURU

235.000 €
3.310 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se odličan porodični stan na Banovom brdu – ulica Žarka Vukovića Pucara
U ponudi je funkcionalan i prostran stan od 71m², smešten na visokom prizemlju kvalitetne starogradnje, u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Banovog brda.
Struktura stana:
tri spavaće sobe
dnevni boravak
kuhinja sa trpezarijom
kupatilo
Stan je izuzetno dobro organizovan, pogodan za porodični život, sa dosta prirodnog svetla i prijatnom atmosferom.
Dodatne prednosti:
centralno grejanje
pripadajući podrum
kvalitetna gradnja (starogradnja)
mirno i zeleno okruženje
Lokacija je jedna od glavnih vrednosti ove nekretnine – ulica je tiha, uređena i puna zelenila, a u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz i svi sadržaji neophodni za udoban život.
Idealna prilika za porodice ili kao investicija.
Za više informacija, kontaktirajte nas.
Agencijska nadoknada iznosi 2%
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Banovo Brdo4 min
- Dečje igralište18 min
- Dečje igralište26 min

Obeležja kulture u blizini
- Hajdučka česma10 min
- Skulptura Žetelica11 min
- Spomenik srpskim ratnicima8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Specijalna osnovna škola Miloje Pavlović)4 min