Trosoban stan na prodaju, Lješka, 218.051€, 60m²

218.051 €
3.634 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2160
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 9 u izgradnji, površine 60 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisani ka severozapadu, pružaju svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve udobne spavaće sobe, hodnik sa mestom za garderober, kupatilo modernog dizajna. TRENUTNO slobodni stanovi ove kvadrature su: u prizemlju ( stan broj 1), visokom prizemlju ( stan broj 5 ) Stan broj 5 i 9 su identični, dok stan broj 1 umesto terase ima zasebno ogradjeno dvorište oko 7 m2 što ga čini specifičnim jer je idealno za privatnost, zelenilo i dodatni životni prostor. A dobra je investicija i za poslovni prostor. Završetak radova je planiran za kraj 2026. Cena je fleksibilna za keš kupce, investitor nudi korekciju cene i mogućnost plaćanja na rate. Oglašena cena je bez PDV-a, a za prvu nekretninu PDV se vraća.Investitor ove novogradnje je u sistemu PDV-a, što kupcima prvog stana omogućava ostvarivanje prava na povraćaj PDV-a od države. Moguća je kupovina garažnog mesta po ceni od 25.000 € + PDV. Garaža se prostire na tri nivoa i funkcioniše putem lifta. Investitor ove novogradnje je Ključ Invest. U neposrednoj blizini nalaze se MUP, crkva, Ada Mall, škola, vrtić i brojne ustanove za udoban život. Od 25 stanova – ostalo je još samo 12! Za više informacija i termin obilaska nekretnine, kontaktirajte agenta ili ostavite upit u kontakt formi na sajtu agencije kako bi Vas kontaktirali. Agencijska proviziija za ovu zgradu iznosi 1% od ugovorene kupoprodajne cene. Kompletan cenovnik je istaknut na sajtu agencije.