Četvorosoban stan na prodaju, Topličin venac, 490.000€, 97m²

490.000 €
5.052 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 145
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1976.
Opis oglasa
EKSLUZIVNA PRODAJA RETKE NEKRETNINE !
Na izuzetnoj lokaciji u ponudi je četvorosoban stan sa pogledom na park, u zgradi iz 1976.godine. Uknjižen na 97kvm korisne površine, plus dve lođe što iznosi 105kvm. U izvornom stanju,što pruža mnogo mogućnosti za adaptaciju i renoviranje po vašem ukusu, klasičan parket, dva mokra čvora.
Infrastrukturno odlično pozicioniran, na dva minuta od Knez Mihailove,i svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život, kao i mnogobrojnih GSP linija .Preko puta je park, a u samoj zgradi dosta lokala.
agencijska provizija 2% uknjizen Mića
063... (prikaži broj telefona)
Topličin venac -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD http://www.teofilnekretnine.com/stan-beograd/kartica.php?id=4200