Četvorosoban stan na prodaju, Bulevar Vudroa Vilsona, 749.888€, 142m²

749.888 €
5.281 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatila (3+)
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 793
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
- Zgrada poseduje: lođa
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi je izuzetan stan u zgradi BW Bonaca, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u okviru projekta, u neposrednoj blizini Kule, Galerije i šetališta uz Savu.
Stan se nalazi na 5. spratu i funkcionalno je organizovan. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom. Takođe poseduje veliku terasu, kupatilo, zaseban toalet i vešernicu. Ima odličan raspored prostorija, što ga čini idealnim izborom kako za život tako i za investicionu kupovinu.
Mogućnost kupovine garažnog mesta uz doplatu.
BW Bonaca će se nalaziti prekoputa TC Galerija, i imaće odličan pogled kako na grad tako i na reku, biće okružena zelenilom i pešakom zonom sa luksuznim sadržajima.
Zgrada će imati bazen, spa centar i teretanu. Visina plafona 3,10m, terase su sve u staklu, velike staklene površine od poda do plafona u svim prostorijama.
Bez provizije za klijente
Prodaja stanova, stanovi Beograd na vodi, Beograd na vodi stanovi, Belgrade Waterfront apartments, Продажа квартир в Белграде