Četvorosoban stan na prodaju, Bulevar Vudroa Vilsona, 570.000€, 119m²

570.000 €
4.790 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 977
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju ekskluzivan, luksuzno uređen stan na 8. spratu prestižne zgrade Aurora u Beogradu na vodi.
Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen spoj sofisticiranog dizajna, vrhunskih materijala i najsavremenijih tehnologija. Stan je potpuno renoviran i temeljno preuređen u odnosu na prvobitno stanje – svaki detalj pažljivo je osmišljen kako bi zadovoljio najviše standarde luksuznog života.
Enterijer odiše elegancijom i prefinjenošću – ugrađeni su raskošni Swarovski lusteri koji prostoru daju dodatnu notu glamura, dok francuski zidovi doprinose obilju prirodne svetlosti i osećaju prostranosti. Dvostrana orijentacija omogućava celodnevnu osvetljenost, a iz stana se pruža impresivan panoramski pogled na Kulu i reku, koji ostavlja bez daha.
U stanu je sve novo – od podova, instalacija i stolarije, do kompletne unutrašnje opreme. Implementirani smart sistemi i video nadzor pružaju maksimalan komfor, sigurnost i kontrolu.
Stan raspolaže sa dve prostrane terase, idealne za uživanje i relaksaciju iznad gradske vreve.
Zahvaljujući reprezentativnom izgledu i vrhunskoj lokaciji, nekretnina je savršena kako za luksuzan porodični život, tako i kao prostor za ekskluzivnu kliniku, advokatsku kancelariju ili druge prestižne poslovne namene.
Način i kvalitet opremanja ovog stana svrstava ga među najatraktivnije i najluksuznije ponude u Beogradu na vodi.