Trosoban stan na prodaju, Luke Ćelovića Trebinjca, 477.000€, 114m²

477.000 €
4.184 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Luksuzno
- Prostorije: kupatila (2), ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 5
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kablovska
Opis oglasa
Prodajemo luksuzan trosoban penthaus, sa predivnim pogledom, u Beogradu na vodi, u zgradi Quartet 1.
Nalazi se na 8.spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevnog boravka koncipiranog kao open space, sa izlazom na terasu, dve velike spavaće sobe, od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom, i jos jednog kupatila. U stanu ostaju ugradni plakari. Zgrada poseduje elegantan lobi, sa recepcijom i obezbedjenjem 24h.
Uz stan se prodaje i garažno mesto ( 3m2 veće od standarnog), po ceni od 28000e. Mogućnost korišćenja ostave od 4m2 u nivou garaža.
Idealna prilika za kupovinu odmah useljvog stana, na odličnoj mikrolokaciji projekta Beograd na vodi. Stan je idealan kako za život, tako i za poslovni prostor. Fleksibilna dinamika plaćanja.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika DIVIS NEKRETNINE DOO.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Savski park6 min
- Park Lepi izgled13 min
- Park Bristol16 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Vojvodi Radomiru Putniku6 min
- Spomenik Stefanu Nemanji6 min