Trosoban stan na prodaju, Travnička, 921.888€, 128m²

921.888 €
7.202 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 793
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: sauna, lođa
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi je izuzetan stan na poslednjem spratu najnovije premium zgrade BW Emerald, koji pruža dodatni osećaj privatnosti, mira i ekskluzivnosti.
Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom, tri spavaće sobe od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom, kupatila, vešernice i velike terase.
BW Emerald se nalazi neposredno uz reku Savu, u blizini istorijske zgrade Beogradske zadruge, hotela The Bristol Belgrade, kao i novoformiranog Bristol parka.
Sve što vam je potrebno nalazi se na dohvat ruke, od kulturnih znamenitosti i prestižnih restorana, do vrtića, škola i sportskih centara. Sava Promenada, metro stanica u nastajanju, Kalemegdan i Knez Mihailova ulica . Sve je dostupno laganom šetnjom.
Recepcija sa obezbeđenjem 24h;
Ekskluzivni spa centar sa bazenom, saunom i đakuzijem;
Privatno dvorište sa pešačkim stazama i zelenim površinama;
Podzemna garaža sa 141 parking mestom;
Posebna prostorija za bicikle, kolica i stanica za kućne ljubimce;
Maloprodajni lokali u prizemlju zgrade.
Kupovina garažnog mesta uz doplatu.
Placanje na 7 rata koje prate faze gradnje. Očekivano useljenje sredina 2028. godine
Bez posredničke nadoknade za klijente, direktna prodaja!