Trosoban stan na prodaju, Marka Čelebonovića, 210.000€, 67m²

210.000 €
3.134 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, kuhinjski elementi, frižider, šporet, rerna, ležaj, plakar, ugradni plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1299
- 1 lift
Opis oglasa
U ponudi je izuzetno svetao, trostrano orijentisan stan u potkrovlju, koji zahvaljujući krovnim i standardnim prozorima obiluje prirodnim svetlom tokom celog dana. Kosine su pažljivo uklopljene i ne narušavaju funkcionalnost prostora, već mu daju poseban šarm.
Stan je prostorno odlično organizovan sa maksimalno iskorišćenih 60m2+dve ostave od 7m2 u sklopu stana, po strukturi 3.0. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, kupatila, kuhinje, prostranog open space dnevnog boravka sa trpezarijom i dve komforne spavaće sobe.
Zgrada je uredno održavana i smeštena u mirnom okruženju punom zelenila, a istovremeno na odlično povezanoj lokaciji — u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja i saobraćajnica.
Zbog same lokacije ali i niskih režijskih troškova, ova nekretnina je idealan izbor za porodičan život, ali i kao investicija.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja kompanije Etagi doo.
Предлагается исключительно светлая квартира с трехсторонней ориентацией в мансарде, которая благодаря мансардным и стандартным окнам наполнена естественным светом в течение всего дня.
Скосы аккуратно интегрированы в пространство и не нарушают его функциональность, а придают особый шарм.
Квартира отлично организована: 60 м² жилой площади + две кладовые общей площадью 7 м² в составе квартиры, по структуре — 3-комнатная. Состоит из прихожей, туалета, ванной комнаты, кухни, просторной гостиной открытого типа с обеденной зоной и двух уютных спален.