Četvorosoban stan na prodaju, Bistrica, 220.000€, 95m²

220.000 €
2.316 € / m2
- Stan u zgradi
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Hitna prodaja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 46
- 1 lift
Opis oglasa
HITNA PRODAJA - Agencijska oznaka - 1102634 - CENA 220.000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen četvorosoban duplex od 95m2 na Novom Naselju. Stan se sastoji od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe i toaleta na prvom nivou, dok su na spratu kupatilo i tri odvojene spavaće sobe, jedna veća i dve manje. Stan je dvostrano orijentisan i s obzirom na spratnost, sa terase se pruža prelep pogled na Frušku Goru i sa prozora ka Veterniku. Stan je jugozapadno orijentisan. Grejanje je centralno ali se meri kalorimetrima, tako da su tokom leta troškovi niži. Zgrada ima lift i dobro je održavana. Stan se prodaje bez nameštaja, osim ugradnih elemenata. Kontakt 021... (prikaži broj telefona) ili 060... (prikaži broj telefona)