Dvoiposoban stan na prodaju, Pariske Komune, 220.000€, 77m²

220.000 €
2.857 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1745
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se konforan, dvosoban stan, u jednom od najatraktivnijih delova Novog Beograda, u neposrednoj blizini novobeogradskog centra Fontana.
Pored izuzetne lokacije stan karakterišu predivni panoramski pogledi, adaptibilnost i parking kome pristup imaju samo stanari zgrade.
Od prostorija poseduje, dnevnu sobu, konfornu spavaću sobu za dve osobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, veliku lođu duž dnevnog boravka i spavaće sobe, malu i veliku ekonomsku lođu pored kuhinje.
77m2 ukupno sa terasama, uknjižen je na 62m2 grejne korisne površine.
Stan je u dobrom izvornom stanju. Zgrada je iz 1974. dobro investiciono održavana, bez bilo kakvih konstruktivnih i funkcionalnih problema.
Postoji mogućnost više varijanti adaptacije u trosoban ili čak troiposoban stan. Dvostrano je orjentisan. Postojeće stanje i idejno rešenje adaptacije možete videti u okviru fotografija stana.
*Našim klijentima ćemo izaći u susret za sve potrebne arhitektonske konsultacije i pronalaženja optimalnog rešenja za adaptaciju ovog prostora.
Toplo preporucujemo ovu nekretninu nasim kupcima.
Mogućnost pregovora o ceni.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Gradski park21 min