Jednosoban stan na prodaju, Dušana Vukasovića, 157.000€, 41m²

157.000 €
3.829 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 5
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa
- Kablovska
Opis oglasa
Na prodaju odličan, komforan tipski jednosoban stan na Novom Beogradu, u bloku 61, u ulici Dušana Vukasovića.
Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade unutar bloka. Orijentisan je ka uređenom dvorištu, što mu daje mirniji i prijatniji ambijent za svakodnevni život.
Po strukturi, stan se sastoji od ulaznog dela, trpezarije, kupatila, odvojene kuhinje sa prostorom za manju trpezariju, lođe i velike sobe. U pitanju je funkcionalan tipski stan sa mogućnošću lake adaptacije u jednoiposoban. Najčešće se adaptacija radi tako što se od dela trpezarije i lođe formira spavaća soba, čime se prostor još bolje iskorišćava.
Stan je očuvan i potrebna su određena ulaganja, što budućem kupcu ostavlja mogućnost da ga uredi po sopstvenoj meri i ukusu. Uknjižen je na 41 m² i odmah useljiv.
Odlična mikrolokacija, u blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Zbog svoje pozicije, strukture i potencijala, stan predstavlja dobar izbor kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje.
Stan u bloku 61 na Novom Beogradu, u ulici Dušana Vukasovića, predstavlja dobru priliku za kupovinu jednosobnog stana na atraktivnoj lokaciji.
Posrednička naknada se obračunava u skladu sa Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO.