Jednoiposoban stan na prodaju, Dušana Vukasovića, 199.000€, 53m²

199.000 €
3.755 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, toalet, kuhinja, ostava
- Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, ventilacija, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, plakar
- Orijentacija ka: istok
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Kupovina direktno od vlasnika
- Javni parking van zone
- Godina izgradnje: 2005.
- Zgrada poseduje: podrum, lođa, ventilacija
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
- Autobuske linije: 601, 71, 45
- Tramvajske linije: 9, 7
Opis oglasa
Prodajem stan na Novom Beogradu, 53 m2 (terasa 7m2), blok 62, u prizemlju, odličan, svetao, renoviran 2025. god., klima, 2. tel. linije, MTS TV optika, internet, interfon, podrum od 10m2, lift, u blizini osnovne škole i vrtića, LUDL-a, crkve. Uknjižen, vlasnik 1/1. Prodaje se potpuno namešten ili prazan po dogovoru. Prodaja direktno od vlasnika, bez posredovanja agencije. Useljenje u drugoj polovini 2026. Kontakt tel. +38... (prikaži broj telefona) . Zoran.
I am selling an apartment in New Belgrade, 53 m2 (terrace 7 m2), block 62, on the ground floor, excellent, bright, renovated in 2025, air conditioning, 2nd tel. lines, MTS TV optics, internet, intercom, basement of 10m2, elevator, near elementary school and kindergarten, LUDL, church. Registered, owner 1/1. It is sold fully furnished or empty by agreement. Sale directly from the owner, without agency mediation. Moving in in the second half of 2026. Contact phone. +38... (prikaži broj telefona) . Zoran.