Dvosoban stan na prodaju, Bogoslovija, 100.000€, 56m²

100.000 €
1.786 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Renovirano
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2136
Opis oglasa
Prodaje se dvosoban stan površine 56m2, na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom , spavaće sobe, kupatila i terase, stan ima pripadajući podrum, Parking je u dvorištu zgrade.
Stan je renoviran, tako da ne zahteva dodatna ulaganja. Grejanje je preko električne energije.
Moguća je kupovina i sa nameštajem i uređajima, u tom slučaju cena stana bi bila 106 000 EUR.
Stan ima urednu dokumentaciju, pa je moguća kupovina preko stambenog kredita i "kredita za mlade".