Dvoiposoban stan na prodaju, Boleč, 87.000€, 63m²

87.000 €
1.381 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Grejanje na norveške radijatore
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
- 1 parking mesto
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja.
Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa.
Ukupna korisna površina: 63 m²
Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m²
Karakteristike stana: Kvalitetan hrastov parket u spavaćim sobama, kupatilo sa kvalitetnom keramikom i tuš kabinom od kaljenog stakla, prirodna ventilacija (prozor u kupatilu), PVC višekrilni prozori, odlična izolacija (sendvič fasadni zidovi), svetao i topao stan.
Stan se nalazi u prizemlju, što omogućava lak pristup – idealno za porodice sa decom, starije osobe ili za komercijalne namene.
Nekretnina uknjižena kao stan.
Zgrada ozakonjena (legalizovana).
Papiri čisti.
Bez tereta i opterećenja.
Odmah useljiv – bez čekanja.
Za više informacija i dogovor oko gledanja, pozovite.
Agencijska nadoknada iznosi 2%.