Četvorosoban stan na prodaju, Bulevar Evrope, 166.000€, 90m²

166.000 €
1.844 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, plakar, ugradni plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1708
- Parking u dvorištu zgrade
Opis oglasa
Prodaje se prostran i svetao stan površine 90 m² na Bulevaru Evrope. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe i kuhinje, i idealan je za porodice ili više osoba koje žele udoban i funkcionalan prostor.
U cenu je uključeno parking mesto u privatnom dvorištu. Grejanje se plaća samo tokom zimskog perioda, a stan poseduje kalorimetar i protočnu toplu vodu, što omogućava potpunu kontrolu troškova.
Cena 166.000evra sa uračunatom agencijskom provizijom.
Za više informacija pozvati: 063... (prikaži broj telefona)
Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu
Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708
www. http://familynekretnine.rs
Radnička 2, Novi Sad