Četvorosoban stan na prodaju, Bulevar Evrope, 161.000€, 81m²

161.000 €
1.988 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 parking mesto
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan četverosoban dupleks stan na Bulevaru Evrope. Stan je kompletno namešten sa novim nameštajem. Odmah useljiv. Zgrada je kvalitetna. U blizini je Liman. Sastoji se u osnovi od dnevnog boravka, kuhinje, terase i hodnika. Gore su tri spavaće sobe i kupatilo. U svim sobama su ugradni plakari. Iznad stana je betonska ploča što mnogo znači kod ovakvih stanova. Kvalitetni su prozori. Stan je kompletno namešten i opremljen tako da ostaje samo da unesete lične stvari. Uknjižen je i odmah useljiv. TREBA VIDETI. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs