Četvorosoban stan na prodaju, Bulevar Evrope, 224.100€, 86m²

224.100 €
2.606 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Na prodaju uknjižen i odmah useljiv četvorosoban stan vrhunskog kvaliteta, sa mogućnošću povrata PDV-a. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu i idealan je za porodično stanovanje. Ukupna površina stana iznosi 86 m², sa funkcionalnim i odlično iskorišćenim rasporedom prostorija. Izuzetno svetao i komforan, izveden od kvalitetnih materijala, sa pažljivo biranom opremom i završnom obradom. Grejanje, stolarija, keramika i sanitarije su visokog standarda, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nekretnina je uredno uknjižena, dokumentacija je čista i kupovina je moguća putem kredita. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Odlična prilika za one koji traže prostran, kvalitetan i odmah useljiv stan!