Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Evrope, 127.500€, 47m²

127.500 €
2.713 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2088
Opis oglasa
Na prodaju dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope, u neposrednoj blizini kružnog toka sa Bulevarom patrijarha Pavla.
Lokacija je odlično povezana sa ostatkom grada, u blizini svih potrebnih sadržaja.
Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, idealno za porodičan život ili izdavanje.
Nalazi se na II spratu novije i uredno održavane zgrade.
Raspored prostorija:
- ulazni hodnik
- odvojena kuhinja
- dnevni boravak sa izlazom na terasu
- spavaća soba
- kupatilo
Stan ima funkcionalan i klasičan raspored – iz hodnika se pristupa svim prostorijama.
Uknjižen je, bez tereta, i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita.
Nekretnina bez skrivenih mana – idealna kako za život, tako i kao investicija.
Cena: 127.500 € sa uključenom agencijskom provizijom
Reg. broj posrednika: 2088
Pozovite za više informacija i razgledanje ** 063... (prikaži broj telefona) **