Dvosoban stan na prodaju, Dragiše Cvetkovića, 72.000€, 50m²

72.000 €
1.440 € / m2
- Grejanje na TA peć
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Namešteno - interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski objekti koji olakšavaju svakodnevnicu. Idealna nekretnina za porodično stanovanje, kao i izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, uknjižene kvadrature 50m2. Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i ostave. Nalazi se na poslednjem, šestom spratu u zgradi kvalitetne gradnje, bez lifta. Na podovima je laminat, TA grejanje, PVC stolarija, klima uređaj. Postoji mogućnost kupovine sa nameštajem. Uknjižen , čisto vlasništvo 1/1. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Topla preporuka agencije! Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite se i posetite nas sajt.