Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 187.500€, 52m²

187.500 €
3.606 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, kuhinjski elementi, plakar, ugradni plakar
- Orijentacija ka: zapad
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2016.
Opis oglasa
064... (prikaži broj telefona)
Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 52 m², smešten na vrhunskoj lokaciji, idealnoj za kvalitetan i udoban život. Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćenog prostora, što ga čini savršenim izborom kako za stanovanje, tako i kao investiciju. U cenu stana uključeni su kuhinja sa ugradnim elementima, kao i ostava u suterenu zgrade, što dodatno doprinosi praktičnosti i komforu svakodnevnog života. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – škola, vrtića, marketa, restorana, kafića i gradskog prevoza, uz odličnu povezanost sa svim delovima grada. Stan koji pruža idealan spoj lokacije, funkcionalnosti i udobnosti.
Kontakt: 064... (prikaži broj telefona)
ID: 570189
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park11 min
- Dunavski park21 min
- Železnički park22 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Svetozaru Miletiću4 min
- Dvorac Eđšeg5 min
- Jodna Banja10 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Petefi Šandor)8 min
- Srednja škola (Elektrotehnička škola Mihajlo Pupin)9 min