Jednoiposoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 152.440€, 49m²
Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-568332Oglas ažuriran: 16.05.2026.

152.440 €
3.111 € / m2
49 m²
1,5 sobe
1/7 spratova
Jednoiposoban kompletno namešten stan- Bulevar!
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Orijentacija ka: zapad
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
Opis oglasa
Komforan, kompletno namešten stan na Bulevaru oslobođenja. Odlično održavan, pogodan za stanovanje kao i za rentiranje. Uknjižena nekretnina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...