Jednosoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 116.390€, 26m²

116.390 €
4.477 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaju fantastična garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar, preko puta Futoška pijaca. Stan se prodaje kompletno opremljen – bukvalno do najsitnijih detalja. Od nameštaja i bele tehnike, do kuhinjskog pribora, pegle i usisivača – sve je uključeno u cenu, što ovu nekretninu čini idealnom za momentalno useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u luksuznoj, modernoj zgradi, sa uređenim ulazom i kvalitetnom gradnjom. Lokacija je savršena – u neposrednoj blizini nalaze se pijaca, prodavnice, kafići, javni prevoz i svi sadržaji neophodni za udoban život. Zbog svoje pozicije i opremljenosti, stan predstavlja odličnu investiciju kako za dugoročno, tako i za dnevno izdavanje.