Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), 147.500€, 50m²

147.500 €
2.950 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kupatilo, ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- Parking u dvorištu zgrade
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
064... (prikaži broj telefona)
Predstavljamo vam extra komplex urbanih vila na vrlo traženoj lokaciji. Blizina Bulevara, pošte, marketa, autobuskih stajališta, urgentnog centra. Zgrada radjena od vrhunskog materijala i opreme. Svi stanovi opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama, ugradjeni elektronski podizači na prozorima, uvedeno podno grejanje, sigurnosna vrata, takret prve klase. Stan izuzetno svetao i prostran. U kuhinji ostavljena ostava. Iz hodnika u sve prostorije. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Cena sa pdv-om. Naša topla preporuka.
Kontakt:** 064... (prikaži broj telefona) **
ID: 549397