Trosoban stan na prodaju, Čair, 166.500€, 81m²

166.500 €
2.056 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2136
- 1 parking mesto, javni parking u zoni
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Ekluzivno, prodaja porodičnog trosobnog stana na Čairu. Lokacija koja je uvek u potražnji zbog blizine parka Čair ali i blizine užeg centra grada. Na 5 minuta hoda su i dve osnovne škole, vrtić , pijaca taklo da Vam auto apslutno nije potreban.
Stan se nalazi u stambenoj zgradi na prvom spratu , ukupne površine 81 m2 i sastoji se iz hodnika iz koga se ide u sve prostorije, prostrana dnevna soba sa izlazom na prelepi mirnu terasu , zasebna trpezarija sa kuhinjim, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet.
Stan je upisan u katastru nepokretnosti , vlasništvo je uredno, zgrada ima upotrebnu dozvolu tako da je moguća kupovina kako za keš tako i preko stambenog kredita banke.
Za obilazak stana pozovite na telefone iz oglasa ili pošaljite poruku ( sms ili viber ) i kontaktiraćemo Vas u najkraćem roku.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Čair7 min
- Park heroja NOB-a13 min
- Park složnih komšija18 min

Obeležja kulture u blizini
- Vladičanski dvor6 min
- Donina česma7 min
- Spomenik Stevanu Sremcu i Kalči7 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Učitelj Tasa)4 min