Jednoiposoban stan na prodaju, Borivoja Stevanovića, 97.050€, 47m²

97.050 €
2.065 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1234
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide
Opis oglasa
Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.11 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambena zgrada je bruto površine 740 m2, predstavlja moderan i funkcionalan stambeni objekat sa ukupno 10 stanova. Strukturu čini 9 komfornih dvosobnih stanova i jedan jednosoban. Svaki stan poseduje sopstvenu ostavu u podrumskom delu. Zgrada je projektovana po savremenim standardima, sa jasnim fokusom na funkcionalnost, udobnost i kvalitetno stanovanje. Završetak radova predviđen za decembar 2027. godine. Za svaki stan je predviđeno parking mesto koje se dodatno naplaćuje. Za kupce prvog stana mogućnost povratka pdv-a. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Svetog Save33 min
- Park složnih komšija39 min
- Park heroja NOB-a49 min

Obeležja kulture u blizini
- Ranohrišćanska grobnica10 min
- Ćele kula11 min
- Ranohrišćanska bazilika11 min