Trosoban stan na prodaju, Cara Dušana, 221.450€, 59m²

221.450 €
3.753 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
Opis oglasa
Predstavljamo vam fenomenalan trosoban stan od 59m2 na jednoj od najtraženijih lokacija, idealan za udoban i moderan život! Nalazi se u mirnom i atraktivnom delu grada, u neposrednoj blizini svega što vam je potrebno – prodavnica, škola, restorana, kafića i gradskog prevoza.Stan je izuzetno svetao, prostran i funkcionalnog rasporeda, sa puno prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan se nalazi na šestom spratu izuzetno kvalitetne i odlično održavane zgrade, koja odiše urednošću, toplinom i prijatnim ambijentom. Moderan enterijer, kvalitetni materijali i pažljivo uređeni detalji pružaju osećaj luksuza i topline. Dnevni boravak je povezan sa kuhinjom i trpezarijom, stvarajući savršen prostor za uživanje i druženje.Idealan izbor kako za porodičan život, tako i kao investicija. Stan se prodaje sa pripadajućim garažnim mestom u suterenu zgrade. Spoj odlične lokacije, komfora i kvaliteta čini ovu nekretninu pravom prilikom koju ne treba propustiti.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park16 min
- Limanski park21 min
- Park Bistrica35 min

Obeležja kulture u blizini
- Dvorac Eđšeg4 min
- Jodna Banja5 min
- Galerija Matice srpske5 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Vasa Stajić)9 min
- Srednja škola (Medicinska škola 7. april)6 min