Dvosoban stan na prodaju, Sterijina 33, 84.150€, 45m²

84.150 €
1.870 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Pogled na: ulicu, dvorište
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2054
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
ZGRADA JE USKORO GOTOVA!!!
Kupovinom preko IGNIS Nekretnine dobijate 0% posredničke provizije – plaćate samo cenu stana!!!!
Sigurna kupovina, provereni investitor i vrhunski kvalitet gradnje.
Planiran zavrsetak izgradnje jul 2026.
U ovom albumu se nalaze trenutno dostupni stanovi na petom spratu.
💶 €1700€+PDV
MATERIJALI I GRADNJA OBJEKTA
Spoljni zidovi: klimablok debljine 25 cm
Zidovi između stanova i hodnika: klimablok Akustik 10 cm (zvučna izolacija do 54 dB)
GREJANJE
Grejanje na gas sa centralnim termostatom i kalorimetrima
Panelni radijatori
SPOLJNA STOLARIJA I PROZORI
PVC stolarija sa električnim roletnama i niskoemisionim troslojnim staklima
INSTALACIJE U KUPATILU I KUHINJI
Niskošumne kanalizacione Geberitive cevi
Aquatherm vodovodne cevi
Geberit ugradni vodokotlići
Keramika u kupatilima I klase dimenzija 60x120 cm
PODNE OBLOGE
Tarket proizvodi na podovima, minimalna debljina 14 mm
LIFTOVI I FASADA
Liftovi švajcarskog proizvođača Schindler, nosivost do 630 kg (8 osoba)
Fasada od 10 cm fasadnog stiropora sa demit završnim slojem
Ukrasne bordure i dekorativna rasveta na fasadi
OGRADE I KLIMA UREĐAJI
Ograde na terasama od kovanog gvožđa